Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor
 1. #1
  oğuz kağan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  11.Aralık.2009
  Nereden
  Rize
  Yaş
  49
  Mesajlar
  1,608

  Standart TAYYİP ÜLKÜCÜ ŞEHİDİN MEKTUBUNU SANSÜRLEDİ

  SİYASİ İSTİSMARDA UÇ NOKTA:

  TAYYİP ERDOĞAN ÜLKÜCÜ ŞEHİT MUSTAFA PEHLİVANOĞLU'NUN MEKTUBUNU TİMSAH GÖZYAŞLARI DÖKEREK VE SANSÜRLEYEREK OKUDU...


  Başbakan Erdoğan bugünkü grup konuşmasında şaşkınlık yaratacak şekilde ahlaki çöküntü ve utanmazlık örneği sergileyerek vatanı için can vermiş ülkücü şehitleri kendisinin bu vatanı yıkım projelerine alet etmeye kalktı.

  Erdoğan bunu yaparken şehitlerin mektuplarını sansürlemekten de geri kalmadı.

  Türkiye bugün Başbakan'ın Erdoğan'ın bugünkü grup konuşmasında ahlaki çöküntü ve utanmazlığını en üst seviyeye çıkardığını gördü.

  Erdoğan bugünkü grup konuşmasında kendi kirli siyasi emellerine ülkücü hareketin şehitlerini alet etmeye çalıştı.

  Bu vatan için can verenleri, bu vatana ihanet anlamına gelen kirli emellere alet etmek nasıl bir ruh halidir, utanmazlıktır takdirini sizlere bırakıyoruz.

  Ancak Erdoğan bu aymazlığı yaparken bile Türk düşmanlığını, milliyetçilik düşmanlığını, ülkücü düşmanlığını birkez daha göstermiş oldu.

  EtikHaber Erdoğan'ın ülkücü şehit Mustafa Pehlivanoğlu'nun mektubunu sansürlediğini ortaya çıkardı.

  Erdoğan ülkücü şehit Mustafa Pehlivanoğlu'nun ailesine gönderdiği mektubu bile sansürleyerek okudu. Erdoğan mektupta geçen milliyetçilikle alakalı kısımları çıkardı.

  Ayrıca mektubun sonunda ağlamasının daha önceden şekilde planlandığını da ispatlarcasına yine mektup içerisindeki "arkamdan ağlamayın, günahtır" kısımlarını da sansürledi.

  Erdoğan'ın sansürlediği kısımda şu sözler vardı:

  "Sunu hiç bir zaman unutmasınlar ki, Mustafa'lar ölür, Allah davası ölmez, milliyetçilik yaşar. Kellemi verdiğim bu yolun zaferi yakindir. Zafer her zaman Allah'a inananlarındır.

  Bunun için hiç üzülmeyin. Cenazemin arkasından ağlamayın, günahtır. Sizden ricam ağlamayın. "

  Ülkücü Şehit Mustafa Pehlivanoğlu'nun İdamından Önce Anasına ve Babasına Yazdığı Mektup...

  Sevgili anneciğim ve babacığım, sizler beni bu yasa kadar büyüttünüz ve yetiştirdiniz. Benim sizlere karşı işlemiş olduğum hataları ve suçlarımı affedin. Hakkınızı helal edin. Ben sizlerin bir evladınız olarak, bugüne kadar Cenab-ı Hakkın ve O'nun Resulünün, Yüce Peygamberimizin yolundan ayrılmadım. Alın yazımız böyle yazılmış. Kader ne ise onu çekeceğiz. Ben de kardeşim Haydar gibi bir an önce Allah'ın huzuruna çıkacağım. Eğer benim günahım varsa Cenab-ı Allah'ın huzurunda çekmeye hazırım. Yok, bir yanlışlık sonucu ölümüme karar verenler, idam edenler Allah'tan bulsunlar. Şunu hiç bir zaman unutmasınlar ki, Mustafa'lar ölür, Allah davası ölmez, milliyetçilik yaşar. Kellemi verdiğim bu yolun zaferi yakındır. Zafer her zaman Allah'a inananlarındır.

  Bunun için hiç üzülmeyin. Cenazemin arkasından ağlamayın, günahtır. Sizden ricam ağlamayın. Anne, sizlerle helalleşmek isterdim, fakat olmadı. Hakkım varsa, hepinize helal olsun, siz de helal edin.

  Son olarak, abime, yengeme, yiyenime, bacıma selam eder, haklarını helal etmelerini dilerim. Nişanlıma da selam eder, Cenab-ı Allah'ın mutlu bir yuva kurması için ona yardımcı olmasını dilerim.

  Oğlunuz Mustafa

  7 Ekim 1980

  İŞTE MEKTUBUN ASLI
  TÜRK DUYGUSU HER TÜRKÇÜYE EN TATLI KIMIZDIR
  TÜRK ÜLKÜSÜ CANDAN DA AZİZ BAYRAĞIMIZDIR

  BAYRAK Kİ ONUN GÖLGESİ BOZKURTLARI TOPLAR
  BAYRAK Kİ BÜTÜN KAYBEDİLEN YURTLARI TOPLAR

 2. #2
  oğuz kağan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  11.Aralık.2009
  Nereden
  Rize
  Yaş
  49
  Mesajlar
  1,608

  Standart

  ŞEHİT PEHLİVANOĞLUNUN BABASI;
  HAYIR DİYECEĞİZ...
  Ülkücü şehit Mustafa Pehlivanoğlu'nun babası Necmi Pehlivanoğlu, kendisine ulaşan gazetecilere, "Biz MHP'liyiz. 12 Eylül'de oyumuz ‘Hayır' olacak" dedi.

  Son dönemde medyanın kendilerine ilgi göstermesini eleştiren Pehlivanoğlu, "Oğlum ve onun gibi suçsuz gençler idam edileli tam 30 yıl oldu. Medya bugüne kadar neredeydi. O cuntanın karşısına niçin dikilmediler" diye konuştu.

  Erdoğan'ın, "12 Eylül'de anayasa değişikliğine evet" kampanyasına destek vermeyeceğini söyleyen Necmi Pehlivanoğlu, "İyi güzel de şimdiye kadar neredeydiler. O dönemde Başbakan Erdoğan'ın mensubu olduğu parti, sağa sola kaçtı. Cuntaya tepki göstermediler" ifadesini kullandı.

  ETİK HABER
  TÜRK DUYGUSU HER TÜRKÇÜYE EN TATLI KIMIZDIR
  TÜRK ÜLKÜSÜ CANDAN DA AZİZ BAYRAĞIMIZDIR

  BAYRAK Kİ ONUN GÖLGESİ BOZKURTLARI TOPLAR
  BAYRAK Kİ BÜTÜN KAYBEDİLEN YURTLARI TOPLAR

 3. #3
  oğuz kağan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  11.Aralık.2009
  Nereden
  Rize
  Yaş
  49
  Mesajlar
  1,608

  Standart

  KİRLETME O MEKTUBU

  Böyle bir riya olabilir mi? İşine gelmediği zaman “onların elinde kan var” diyeceksin, başın sıkıştığı zaman tabana seslenip oy isteyeceksin!

  Meclis kürsüsünde timsah gözyaşlarıyla okuduğun şehit mektubuyla milliyetçilere yalvaracaksın... Üstelik “Milliyetçilik” ismini anmadan!

  Yemezler Recep Bey! Yemezler...

  Anladık oyun gücün fena değil. Sahne hakimiyetin, duygu sömürüsü konusundaki maharetini de anladık. Lakin sendeki milliyetçilik konusundaki kompleks öylesine sırıtıyor ki, ağzınla kuş tutsan inandıramazsın.

  Aldatmak ve kandırmak siyasetinizin şiarı olmuş. Ama ülkücü şehitler üzerinden Türk Milliyetçilerini, ülkücülerini asla kandıramayacaksın.

  7 Ekim 1980 tarihinin senin için bir anlamı yoktur. Ama ülkücüler için 12 Eylül darbesi milat olduğu gibi 8 Ekim sabaha karşı asılarak idam edilen Mustafa Pehlivanoğlu da Türk Milliyetçileri için dönüm noktasıdır. “Vatanımın ha ekmeğini yemişim, ha da mermisini” demiştir Pehlivanoğlu ve ülkücüler.

  Peki Recep Bey siz o tarihlerde sadece ekmeği tercih etmiyor muydunuz! Memleket istila ve bölünme tehlikesindeyken Türk Milliyetçileri halen mermi yemeyi göze alırken siz oğlunuza gemicik, damadınıza holdingi reva görüyor musunuz?

  Sekiz yıldır anaları ağlattığınız yetmezmiş gibi Türk Milliyetçilerini devlet kademelerinden sinsice tasfiye ederken nereden çıktı 12 Eylül mağduriyeti edebiyatı yapmak!

  Yine başınız sıkıştı değil mi?

  12 Eylül’deki referandumla beraber yol göründü size de ondan! Geldiğiniz gibi gideceğinizi hissettiğiniz için tutunacak dal mı arıyorsunuz?

  Yemezler Recep Bey! Yemezler!

  Mustafa’nın mektubunu okurken yuttuğun paragraflar gözümüzden kaçmadı! Madem bu kadar duygulandın, neden idama giden Pehlivanoğlu’nun mektubunun tamamını okumadın!

  “Şunu hiçbir zaman unutmasınlar ki, Mustafalar ölür, Allah davası ölmez. Milliyetçilik yaşar.
  Kellemi verdiğim bu yolun zaferi yakındır. Zafer her zaman Allah’a inananlarındır. Bunun için üzülmeyin. Cenazemin arkasından ağlamayın, günahtır. Sizden ricam ağlamayın.”

  Evet Recep Bey, bu satırlar işine gelmedi. “Milliyetçilik yaşar” diyemediniz. “Kellemi verdiğim bu yolun zaferi yakındır”. Telaffuz bile edemediniz. Üstelik Pehlivanoğlu’nun “ağlamayın” vasiyetini de yerine getiremediniz!

  Olmadı Recep Bey olmadı...

  Mustafa Pehlivanoğlu işkencelerden sonra idam edilirken o sırada siz neredeydiniz?

  Darbeler besliyor, semirtiyor bugünlere hazırlıyordu sizi... Mustafa Pehlivanoğlu bugün yaşasa “Ne açılımı ulan!” diye haykırıp kellesini verdiği davanın ve dava arkadaşlarının yanında olurdu.

  12 Eylül işkencelerinin hesabını sizden sorardı! Üstelik 12 Eylül’ün öncesinde ve sonrasında ülkücüleri niçin suçladığınızı hatırlatırdı...

  Almayın bir daha o mektubu elinize... Vasiyete gölge düşürmeyin!

  “Mustafalar öldü... Allah’ın davası sonsuza kadar yaşayacak. Kazımak istediğiniz Türk Milliyetçiliği çok şükür ayakta.”

  Bir daha ağlayarak okumayın o mektubu. Kirletmeyin sakın.

  Ruhunu incitmeyin şehidimizin!

  “Hakkım varsa hepinize helal olsun, siz de helal edin” demişti Pehlivanoğlu, ailesine. Baba Necmi Pehlivanoğlu’nun ne durumda olduğunu biliyor musunuz Recep Bey?

  30 yıldır yüreğindeki yangının sönmediği, annesinin, ağabeyinin, bacısının, yeğenlerinin ve nişanlısının neler çektiğini biliyor musunuz? Otuz yıldır aklına gelmeyen Pehlivanoğlu’nu şimdi mi hatırladın Recep Bey!

  “Kan ve gözyaşından besleniyorlar” diye itham ettiğin koskoca camianın karşısında ağlayarak günah çıkardığınızı mı sanıyorsunuz?

  Maksadınız belli, referandumda evet çıkartıp 3-5 yıl daha koltuğu muhafaza etmeyi planlıyorsunuz.

  Ama kanı, gözyaşını, emeği, yokluğu, yoksulluğu sırtına vurup, kellesini verdikleri bu yolun zaferinin yakın olduğuna inananlar, zafer her zaman Allah’a inananlarındır diyenler, Allah ile aldatanların oyununa gelmez.

  Başka kapıya Recep bey buradan size ekmek çıkmaz...

  YAVUZ SELİM DEMİRAĞ
  TÜRK DUYGUSU HER TÜRKÇÜYE EN TATLI KIMIZDIR
  TÜRK ÜLKÜSÜ CANDAN DA AZİZ BAYRAĞIMIZDIR

  BAYRAK Kİ ONUN GÖLGESİ BOZKURTLARI TOPLAR
  BAYRAK Kİ BÜTÜN KAYBEDİLEN YURTLARI TOPLAR

 4. #4
  oğuz kağan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  11.Aralık.2009
  Nereden
  Rize
  Yaş
  49
  Mesajlar
  1,608

  Standart

  BAHÇELİ SAHTE GÖZ YAŞLARINA ÇOK SERT ÇIKTI...
  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın dün grupta yaptığı konuşmanın yankıları sürüyor. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Erdoğan'ın gözyaşı döktüğü konuşmasına çok sert çıktı.

  Bahçeli, "Başbakan Erdoğan'ın 20 Temmuz 2010 günü AKP Meclis Grup toplantısında yaptığı konuşma siyasi tarihimize kara bir ilkesizlik, riyakârlık, siyasi sahtekârlık ve münafıklık örneği olarak geçecektir. Türk milleti yalan gözyaşları döken Başbakan'ın siyasi tükenişinin hazin tablosunu ibretle izlemiştir" dedi.

  Bahçeli'nin yazılı açıklamasının tam metni şu şekilde:

  Başbakan Erdoğan'ın 20 Temmuz 2010 günü AKP Meclis Grup toplantısında yaptığı konuşma siyasi tarihimize kara bir ilkesizlik, riyakarlık, siyasi sahtekarlık ve münafıklık örneği olarak geçecektir.

  Türk milleti yalan gözyaşları döken Başbakan'ın siyasi tükenişinin hazin tablosunu ibretle izlemiştir.

  Türkiye'yi etnik temelde bölmeyi amaçlayan "PKK açılımı"nın ve AKP'nin sekiz yıllık yıkım dönemindeki yolsuzluk ve hırsızlıklarının hesabının yargı önünde görüleceği siyasi mahşer günü çok yakındır.

  Siyasi ihtiras ve korkuların ruhunda yarattığı kasırgaların etkisi altındaki Başbakan'ın marazi ruh halinin nedeni budur.
  Bu hezeyanlar Başbakan'ın son çırpınışlarıdır.

  Başbakan'ın Anayasa değişikliği konusundaki gizli amacı ve niyeti "etnik bölücülüğün önünü açmak ve yolsuzlukların hesabını vermekten kaçmak"tır.

  Bu nedenle bütün ümidini Türk milletini son bir kez aldatarak referandumda evet çıkmasını sağlamaya ve kendisini koruma altına alacağını hesapladığı yandaş yargı düzenlemesini yaparak hazin akıbetten kurtulmaya bağlamıştır.

  Bunun için hiçbir ahlaki ve vicdani ölçü tanımadan bütün yalan ve riya malzemesini bu son çırpınışında cepheye sürmüştür.

  Ülkücü şehitler için sahte gözyaşları dökmesi bu tiyatronun yeni bir sahnesidir.

  Grup konuşmasında "trajik bir siyasi tarihi önünüze getireceğim, bu dram olacak" diyen Başbakan aslında kendi dramını sahneye koymuştur.

  12 Eylül 1980 askeri darbesinde darağaçlarında ve işkencelerde hayatlarını kaybedenlerin hatıralarına sığınan Başbakan'ın hem ülkücü hem de devrimci özelliklerini bugüne kadar içinde gizlediği bu vesileyle anlaşılmıştır.

  Ancak, bunu otuz yıl nasıl sakladığı, bu bastırılmış duyguların ruhunda nasıl bir tahribata yol açtığını tam olarak anlaşılamamıştır.

  Psikiyatrinin alanına giren bu ilginç durumun konunun uzmanlarınca incelenmesi yararlı olabilecektir.

  Ülkücü şehidimiz Mustafa Pehlivanoğlu'nun son mektubunu bazı pasajları atlayarak kürsüde okuyan Başbakan'ın senaryo gereği sahte gözyaşı dökmesi riyakarlığın ve ilkesizliğin zirvesi, son noktası olmuştur.

  Başbakan bu konuda da kendisini aşmış, bilinen riya ve takiye özelliklerinin ötesine geçerek bir siyasi sahtekarlık tiyatrosunun aktörü olarak Türk milletinin karşısına çıkmıştır.

  Başbakan'a okurken kürsüde ağladığı ülkücü şehidimizin son veda mektubunda atladığı şu satırları hatırlatmak istiyorum.

  "Şunu hiçbir zaman unutmasınlar ki, Mustafa'lar ölür, Allah davası ölmez, milliyetçilik yaşar. Kellemi verdiğim bu yolun zaferi yakındır. Zafer her zaman Allah'a inananlarındır.
  Bunun için hiç üzülmeyin. Cenazemin arkasından ağlamayın, günahtır. Sizden ricam ağlamayın."

  Başbakan'ın aynı gün Hakkari Çukurca ve Van'da PKK terör saldırıları sonrası toprağa düşen yedi şehidimiz karşısında bu kadar duygulanmaması, gerçek niyetlerin ne olduğunu bütün çıplaklığıyla ortaya koymuştur.

  Buradan ağlayan Başbakan'a seslenmek istiyorum:

  Dün Meclis'te Ülkücü şehitler için döktüğünüz sahte gözyaşlarının bir damlası ile aynı gün ocaklarına ateş düşen yedi şehidimizin muhterem annelerinin döktüğü gözyaşlarının bir damlasının vicdan laboratuarında samimiyet testinden geçirilmesi sonucu ortaya çıkacak ahlak ve dürüstlük raporu karşısında yüzünüz kızaracak mıdır?

  Türk milleti Başbakan'ın Anayasa değişikliğini pazarlamak için utanmadan sergilediği bu siyaset kalpazanlığının, bu milli irade dolandırıcılığının gerçek nedenlerini ve arkasındaki çirkin yüzü elbette görecek ve hükmünü verecektir.

  Ülkücü şehitler için sahte gözyaşları dökerek siyasi münafıklığın şahikasına çıkan Başbakan'ın ve kahraman Özel Harekat mensuplarını milliyetçi oldukları için bıyıklarından hareketle aşağılamaya yeltenen yardımcısının başını çektiği "AKP Yalan Kumpanyası"nı bekleyen akıbet 12 Eylül 2010 günü milli irade duvarına çarpmaktır.

  Türk milliyetçileri ve ülkücü camia, şerefli hatıralarını ebediyete kadar yüreklerinde yaşatacağı aziz şehitlerimizin ruhları ile birlikte 12 Eylül 2010 günü Başbakan'ı referandum sandığı başında bekliyor olacaktır.

  EtikHaber

  TÜRK DUYGUSU HER TÜRKÇÜYE EN TATLI KIMIZDIR
  TÜRK ÜLKÜSÜ CANDAN DA AZİZ BAYRAĞIMIZDIR

  BAYRAK Kİ ONUN GÖLGESİ BOZKURTLARI TOPLAR
  BAYRAK Kİ BÜTÜN KAYBEDİLEN YURTLARI TOPLAR

 5. #5
  oğuz kağan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  11.Aralık.2009
  Nereden
  Rize
  Yaş
  49
  Mesajlar
  1,608

  Standart

  AĞLAMA TAYYİP AĞLAMA SEN BOZKURT OLAMAZSIN,BÖYLE RİYA YAPARSAN SEN HAKKI BULAMAZSIN

  PEHLİVANOĞLU AİLESİ VE TÜM ÜLKÜCÜLER REFERANDUMDA HAYIR DİYECEK

  AKP Grup Toplantısı… Ben ancak akşam haberlerinde izleyebildim. Kürsüde Recep Tayyip ERDOĞAN, 12 Eylülde idam edilen solcu Necdet Adalı’ ya yazılan ve daha sonra şarkı yapılan bir şiiri okuyor. Hemen arkasından yine 12 Eylül sonrası idam edilen müvekkilim ve ülküdaşım Mustafa PEHLİVANOĞLU ‘nun idam öncesi yazdığı, ailesine ve basına benim verdiğim son mektubunu okuyor.

  Bozkurt Mustafa’ nın son mektubunu okurken duraksıyor, yutkunuyor, hıçkırıyor ve gözyaşlarını tutamayıp, ağlıyor. Başbakan ağlarda, ağlamadan sorumlu başbakan yardımcısı boş durur mu? Bülent ARINÇ ‘ ta her zaman yaptığı gibi ağlamaya başlıyor. Arkalarından tüm AKP mensupları, yani Recep Tayyip ERDOĞAN’ ın vize verip, meclise doldurduğu parmakkaldırıcılar ağlıyor.

  Hep birlikte ah çekerek,vah çekerek,iç çekerek ve daha ziyade burunlarını çekerek ağlaşıyorlar. Gözlerinden iplik iplik akan yaşlara mendil dayanmıyor. Kimi meclis sıralarına yumruklarını, kimileri de kafalarını vuruyor. Ağladıkça ağlıyorlar. Adeta aralarında gizli bir ağlama yarışı başlıyor.

  Recep Tayyip ERDOĞAN ve AKP’lilerin ülkücü bozkurt Mustafa PEHLİVANOĞLU’ nun idamına toptan ağlaştıklarını TV ekranında gözlerimle görüyor, kulaklarımla işitiyor ve bir türlü inanamıyorum.

  Bunlar solculara, bölücülere, yıkıcılara ağlar ama bir ülkücüye asla ağlamazlar. Ben bunların yapısını saçlarından tırnaklarına kadar çok iyi bilirim. Recep Tayyip ve adamlarının en bariz müşterek özelliklerinden birincisi ülkücü düşmanlığıdır. Bir mevki ve makama gelince ilk icraatları ülkücü kıyımı olur. Bunlar ülkücülerden nefret eder. Çünkü ülkücü bozkurtların gerçek müslüman olduğunu, yüce İslam dinini kendileri gibi siyasete alet ve istismar etmediklerini, ülkücülerin İslamiyeti şekilde ve sözde değil, yürekte ve özde yaşadıklarını iyi bilirler.

  Yine dünyanın en samimi ve sağlam müslümanları olan ülkücü bozkurtların Atatürk’e, Atatürk ilkelerine ve Laisizme sapına kadar bağlı olduklarını, ülkücülerin kendileri gibi ordu düşmanlığı yapmadıklarını ; Türk Milleti, Türk Devleti, Türk Bayrağı ve Türk Ordusu için, canlarını seve seve verdiklerini kendilerinden daha yürekli, daha imanlı olduklarını bilir, ülkücüleri daima kıskanır ve ülkücüler karşısında girdikleri kompleks nedeniyle ellerinden gelse ülkücüleri bir kaşık suda boğmak isterler.

  Kısaca özetleyecek olursak, ülkücülerin yeryüzündeki en büyük ve acımasız düşmanları Recep Tayyip ERDOĞAN ve AKP’lilerdir.

  Peki ne oldu da ülkücülerin can düşmanları olan Recep Tayyip ERDOĞAN ve adamları suçsuz yere idam edilen ülkücü bozkurt Mustafa PEHLİVANOĞLU için ağlaşıp gözyaşı dökmeye başladılar? Rüyalarına bir evliya girip, ” Allahın sevgi kulları ülkücülerle uğraşmayın, vatan sevgileri imanlarından gelen bozkurtların kıymetini bilin yoksa kahrolur, gazaba uğrarsınız” diye enselerine bir tokat mı attı. ?

  Bunca yıldır Çankaya’ nın meclisin, hükümetin ve HSYK ile Anayasa Mahkemesi dışında hemen her kurumun mutlak hakimi olan, başbakan ve adamlarına 12 eylül ihtilalinden 30 yıl geçtikten sonra ne oldu da birdenbire iki gözleri iki çeşme idamlara feryat figan ağlamaya başladılar ? Görünmez bir güç kafalarına sihirli bir değneklemi dokundu ? Bunlar neden kraldan fazla kralcı, ülkücüden fazla ülkücü kesilip, Bozkurt Mustafa’nın idamına hep birlikte hüngür hüngür ağlamaya başladılar ?

  Mustafa PEHLİVANOĞLU’ nun idamını ve bu idamın acısını babası Necmi Ağabey, annesi Zeynep Abla,kız kardeşi Sevinç ve tüm yakınlarıyla yaşayan ve paylaşan biri olarak TV ekranlarında gördüklerime ve duyduklarıma bir türlü inanamadım. Dünya tersine mi döndü, başbakan ve adamları birden ülkücü mü oldu diye hayretler içinde kaldım.

  Yaşadığım şok fazla sürmedi. Recep Tayyip ERDOĞAN Mustafa PEHLİVANOĞLU’ nun mektubunu duraksayarak, yutkunarak, hıçkırıp, ağlayarak okuyup ; öteki AKP lileri de ağlattıktan sonra ağzından baklayı çıkardı ve “ 12 Eylül idamlarının hesabını 12 Eylül de sorun, aziz MHP’ li kardeşlerim referandumda siz de benim arkamda durun ve referanduma evet mührünü vurun” dedi ve AKP’ nin toplu ağlama programı bitti.

  Bu ağlama şovundan hemen sonra ikinci ve daha büyük bir şok yaşadım. Meğer idamdan otuz yıl sonra ülkücü Mustafa PEHLİVANOĞLU için söyledikleri sözlerin hepsi riya, akıttıkları gözyaşlarının hepsi rol icabı imiş. Recep Tayyip ERDOĞAN ve parmakkaldırıcılar timsahın gözyaşlarını döküyorlarmış. Tek arzuları ülkücüleri ve MHP’lileri tahrik edip, kandırıp, referandumda ülkücülerden evet oyu alabilmekmiş…

  Bu ağlama şovundan da açıkça anlaşılacağı gibi Recep Tayyip ve parmakkaldırıcıları referandum sonucundan iyice korkmaya başlamışlar. Solcudan fazla solcu, ülkücüden fazla ülkücü oluyorlar, bukalemun gibi renkten renge, kılıktan kılığa giriyor, evet oyu alabilmek için darağacında şehit olan ülkücü Mustafa PEHLİVANOĞLU’ nun idamını bile tıpkı İslam’ ı istismar ettikleri gibi istismar edip, referandumda evet oyuna tahvile çalışıyorlar. Bu akıl almaz riyakarlıkları nasıl paniklediklerinin en açık kanıtıdır.

  Bak sn.başbakan. Adın Recep diye milleti Şaban sanıyordun. Şimdi de sıra ülkücülere mi geldi ?

  Ben ülkücülerin yaşayan en kıdemlisiyim. Tüm ülkücülerin de vekiliyim. Ülkücü olduğum için insanlık tarihindeki tüm işkenceler Allahsız komünistler tarafından vücuduma defalarca uygulandı. Ülkücü olduğum için her tür cezaevinde her çeşit zulmü yaşadım. Ülkücü olduğum için defalarca vatan hainleri tarafından öldürülmek istendim ve her defasında Allah’ ın yardımıyla mucize kabilinden ölümden döndüm. Ülkücü olduğum için 12 Eylül sonrası siyasi yasaklama kapsamında kaldım. Ülkücü olduğum için hayatımı Büyük Türk Milletinin yükselmesi ve yücelmesi ülküsüne adadım. Senin şimdi evet oyu için gözyaşı döktüğün 12 Eylül idamlarında ben “ Vatan Sağ olsun, Tanrı Türk’ü korusun” naraları ile sehpaya koşarak şahadet şerbetini içen ülkücü şehitlerin karşısında dimdik durdum ve sadece dua okudum. Sen ve sulugöz adamların gibi hiç ağlamadım. Sen bozkurt olmadığın ve olamayacağın için bilemezsin. Bozkurtlar ağlamaz. Ülkücüler gözyaşlarını yüreklerine lav gibi akıtır ama sizin gibi burunlarını çeke çeke ikide bir oy avcılığı için rol icabı
  ağlamazlar.

  Recep efendi, sen 12 Eylül ‘ de bir siyasi partinin gençlik kolları başkanı ve Necmettin ERBAKAN’ ın çıraklarından biriydin. Sen neden tutuklanmadın. ? Neden yasaklanmadın ? Neden hapishane, işkence, zulüm görmedin ? Yoksa Kenan EVREN ve ihtilalcilerin torpilli bir adamımıydın ? 12 Eylülden nasıl böyle elini kolunu sallayıp çıkabildin ? Şimdi 12 Eylül cülerle neden bu kadar uğraşıyorsun.? Sen ne anlarsın 12 Eylül zulmünden. Zulmü biz yaşadık, şikayeti sen yapıyorsun. Ülkücüler adına ahkam kesme hakkını sana kim verdi ?

  Demek 12 Eylül ihtilalini Kenan EVREN ve arkadaşları yaptı. Demek sağcı solcu ayırmaksızın gençleri bunlar idam etti, Anayasa Paketi de bunlara yargı yolunu açıyor ; o halde sağcısı da solcusu da referandum da sen iki şiir okuyup, hıçkırıp ağladın diye evet oyu verecek öyle mi ? Bu iş bu kadar kolay mı ? Eğer ağlamayla istenen sonuç alınabiliyorsa, bizim komşunun her gece sabaha kadar ağlayan çocuğunu başbakan yapalım!...

  Biz ülkücüler asla ağlamayız ve ağlamalara da aldanmayız. Aradan 30 yıl geçip, dava ve ceza zaman aşımları dolduğu ve ihtilali yapan generallerin yaşları seksenin üzerini bulduğu halde sen neyin ve kimin yargılamasını yapacaksın ? Sen kimi kandırıyorsun ? Sen bozkurtlarla dans etmenin ne kadar zor olduğunu bilmiyormusun ?

  Rahmetli Mustafa PEHLİVANOĞLU’ nun son mektubunu okuyup ağladığın ve bozkurtları kandırmaya kalktığın günün akşamı ben Mustafa’ nın annesiyle babasıyla ve kardeşiyle görüştüm. Sana olan öfkeleri daha da artmış. Acılarını oy avcılığına tahvile çalışıp istismar ettiğin için seni ne bu alemde ne de öteki alemde asla affetmeyeceklerini ve bu ağlama şovu nedeni ile kapı kapı gezip hatırlarının geçtiği herkese referandumda hayır oyu kullanmalarını söyleyeceklerini bildirdiler.

  Sayın başbakan, sen sen ol, olduğun gibi görün, göründüğün gibi ol ve ülkücülerden ırak ol. İdam edilen şehit bozkurtlarımızın halen yüreğimizde taşıdığımız acılarını deşeleme. Boşu boşuna şehit ülkücülerin mektuplarını okuyup gözyaşı dökme ve evet oyu alabilmek için bu kadar zorlanarak rol yapma.

  Referandum da 12 Eylül’ ün her türlü çilesini çekmiş biri olarak ben ve benim gibi gerçek ülkücülerin tümü senin uygulama şansı olmayan Kenan EVREN tuzağına düşmeyiz. Hepimizin oyu şimdiden hayır olacak ve hayırlı olacak biz bozkurtlar kan içer kızılcık şerbeti deriz ve kendi acımızı kendi yüreğimize gömeriz. Kimsenin bize acımasına ve oy avcılığı için gözyaşı dökmesine aldırmayız ve aldanmayız. İdam sehpasına koşarken bile Tanrı Türk’ ü Korusun ve Yüceltisin narası son sözlerimiz olur.

  İşte biz ülkücüler ölürken bile vatan sevgisini yüreğimizde taşır ve bir bozkurt gibi ölmesini biliriz. Ülkücülerin vatan, bayrak ve Türklük sevdasına ne senin nede bir başkasının aklı ermez. Bu sevdayı anlayabilmek, ancak ülkücü bozkurt olmakla mümkündür ve Allah her kuluna ülkücü bozkurt olmayı nasip etmez.

  Yediden yetmişe MHP’ lilerin ve tüm ülkücü bozkurtların referandum da verecekleri hayır oyları Büyük Türk Milletine hayırlı olsun.  Şevket Can ÖZBAY
  TÜRK DUYGUSU HER TÜRKÇÜYE EN TATLI KIMIZDIR
  TÜRK ÜLKÜSÜ CANDAN DA AZİZ BAYRAĞIMIZDIR

  BAYRAK Kİ ONUN GÖLGESİ BOZKURTLARI TOPLAR
  BAYRAK Kİ BÜTÜN KAYBEDİLEN YURTLARI TOPLAR

 6. #6

  Standart

  Cakal Cakaldir Bozkurt Olamazki :@

 7. #7
  Vehbi Okur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  08.Temmuz.2010
  Nereden
  Osmaniye
  Yaş
  66
  Mesajlar
  639

  ALLÂH RAHMET EYLESİN

  ALLÂH RAHMET EYLESİN
  ------------------------------
  Yazılar da, söylenecek her söz söylenmiş.
  Biz, Şehit Ülküdaşımıza Cenâb-ı Allâh'tan rahmet; başta, Babası-Annesi
  olmak üzere bütün aile efrâdına sabırlar temennî ederiz.
  Bütün aile fertlerinin ve bütün ülkücü kardeşlerimizin başı sağolsun.
  Âmin!
  Konu Vehbi Okur tarafından (23.Temmuz.2010 Saat 00:15 ) değiştirilmiştir.

 8. #8
  TÜRKLÜĞÜN VE İSLAMİYETİN SONSANCAĞI TÜRKİYE CUMHURİYETİ Dönek! SoNSaNCaK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  08.Eylül.2008
  Nereden
  Trabzon
  Yaş
  37
  Mesajlar
  11,203

  Standart

  Öncelikle Şehidimize Rabbimden Rahmet diliyorum.Sonrasında sırf siyaset ve menfaatçilik uğruna; Şehidimizin üzerinden siyaset yapıp Şehidimizin acılı annesinin ve babasının ve Ülkücü Hareket Mensuplarının duygularını istismar etmeye çalışan Başbakanı şiddet ile KINIYORUM!!!..

  Zira Başbakan bundan önce kavgacı (!) diye bahis ettiği Ülkücü Hareket Mensuplarından ağlayarak oy isteme çabası kelimenin tam anlamı ile yüzsüzlüktür.Yazık ki başımızda çıkarları için "her yolu mübah " sayan bir İktidar ve Bürokratları vardır.Rabbim sonumuzu hayr etsin.

  Ülkücülerin TÜRK İSLAM DAVASI uğruna şehit ve gazi olduğu o yıllarda futbolda top koşturan Başbakan şimdi sırf Yargıyı elinde tutmak için Ülkücülerin oyunu istemekte ve bu oyları alabilmek için "Timsah gözyaşları" dökmekten kaçınmamaktadır.Lakin Türk Milleti Başbakan ve arkadaşlarının zannettiği kadar saf değildir ve olmamalıdır da...

  İnşallah 13 Eylül 2010 sabahı yüzüne Türk Milletinin vurduğu "OSMANLI TOKADI" "HAYIR" ile uyanacak olan Başbakan , bir daha Bu kutsal meseleleri istismar etmeyi aklından bile geçirmeyecektir...

  Bin Sene De Okusam Ne Biliyorsun Diye Sorsalar Bana ...
  Haddimi Bilirim Derim..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Benzer Konular

 1. TAYYİP NATO'YU NEDEN ÇAĞIRDI?
  Konu Sahibi oğuz kağan Forum Beğenilen Yazılar ve Yazarlar Bölümü
  Cevap: 1
  Son Mesaj : 07.Temmuz.2010, 04:34
 2. ŞEHİDİN ANASINA NİDASI...
  Konu Sahibi KILINÇARSLAN Forum Şiirler
  Cevap: 0
  Son Mesaj : 02.Temmuz.2010, 22:24
 3. TAYYİP VE GÜL KASETLERİ!!
  Konu Sahibi oğuz kağan Forum Beğenilen Yazılar ve Yazarlar Bölümü
  Cevap: 0
  Son Mesaj : 11.Mayıs.2010, 22:24
 4. 'bİjİ tayyİp erdoĞan'
  Konu Sahibi Aşk3HiLaLDiR Forum Akp Gerçekleri
  Cevap: 0
  Son Mesaj : 21.Ekim.2009, 16:18

Bu Konu için Etiketler